کود اوره گرانول

معرفی محصول:

کود اوره گرانول یک ترکیب آلی با فرمول شیمیایی CO(NH2)2 با شکل ظاهري سفید رنگ و گرانوله می باشد که به طور گسترده به عنوان کود نیتروژنی در جهان مورد استفاده قرار می گیرد. حدود 90 درصد تولید جهانی اوره مصرف کشاورزي دارد و داراي بالاترین مقدار نیتروژن در میان کودهاي جامد نیتروژنی است.

اوره در خاك، هیدرولیز شده و به آمونیاك و دي اکسید کربن تجزیه میگردد. آمونیاك حاصل از این فرایند، توسط باکتریهاي موجود در خاك به نیترات اکسیده میشود و در نتیجه میتواند توسط گیاه جذب گردد. کود اوره به میزان زیادي محلول در آب است و از آنجا که توزیع و انتشار شکل گرانولی کود اوره راحت تر انجام می شود لذا بر نوع پریل آن ارجح است.


فرآیند تولید:


مشخصات کیفی:


کاربردها:

اوره علاوه بر مصرف در کشاورزی به عنوان کود، یکی از مواد اولیه مهم در صنایع شیمیایی بوده و در تولید انواع پلاستیک بویژه رزین هاي اوره فرمالدهید، انواع چسب مانند:اوره فرمالدهید، ملامین فرمالدهید و نیترات اوره کاربرد دارد.


استانداردها و گواهینامه ها:

                        گواهینامه تایید کیفیت اوره از اداره استاندارد ترکیه


اطلاعات ایمنی (MSDS):


شرایط فروش:

  • بسته بندی:

این محصول در بسته بندی های 50 کیلوگرمی، جامبو بگ 1200 کیلوگرمی و به صورت فله عرضه می‏شود.

  • فروش داخلی:

فروش داخلی اوره برای مصارف کشاورزی صرفا از طریق شرکت خدمات حمایتی کشاورزی و اتحادیه های تعاونی های روستایی میسر است. برای مصارف صنعتی خرید تنها از طریق بورس کالا میسر خواهد بود.

محصولات با مشخصات کیفی پایین تر از استاندارد شامل اوره ضایعاتی درجه 1، 2 و 3 نیز از طریق بورس کالا و بعضا از طریق مزایده به فروش می رسد.

  • صادرات:

فروش صادراتی در قالب ترمهای FCA از محل مجتمع و FOB و CFR از طریق بندر امام خمینی امکان پذیر است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و درخواست خرید با واحد فروش تماس بگیرید.